В Україні проходять лікування 86 поранених учасників АТО, за кордоном — 28

15 січня 2016 33
Речник Міністерства оборони України Олексій ЧОРНОБАЙ повідомив, що в українських шпиталях і медустановах на сьогодні знаходяться 84 поранених в зоні АТО військовослужбовців Збройних сил України і двоє військовослужбовців інших формувань

Речник Міністерства оборони України Олексій ЧОРНОБАЙ повідомив, що в українських шпиталях і медустановах на сьогодні знаходяться 84 поранених в зоні АТО військовослужбовців Збройних сил України і двоє військовослужбовців інших формувань.

Ще 28 військових перебувають на лікуванні за кордоном. З них 11 — у Німеччині, 7 — у США, 5 — в Угорщині, 3 — в Литві та по одному — в Австрії та Польщі

Олексій ЧОРНОБАЙ також надав уточнення, що 80 військовослужбовців проходять реабілітацію в санаторно-курортних установах.

Всього в 2015 році реабілітаційне лікування пройшли 1943 учасника АТО.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Новий номер УЗОЗ»

Електронна книга «Нові протоколи медичної сестри: аналізуємо проект»

для передплатників е-журналу «Довідник головної медичної сестри»

Читати книгу

Спробуйте безплатно

Безплатний презентаційний номер е-журналу «Довідник головної медичної сестри» — чудова можливість ознайомитися з ним та оцінити корисність публікацій.
© Медична справа, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу.

Журнал «Управління закладом охорони здоров’я», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №11426-299Р від 11.07.2006.

Журнал «Довідник головної медичної сестри», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №18737-7537Р від 14.02.2012.


 


  • Ми в соцмережах