З питань передплати телефонуйте 0 800 212 012 (усі дзвінки безплатні)

Активуйте подарунковий доступ >

Медична справа

У МОЗ обговорили проблемні питання доступу пацієнтів до наркотичних засобів

  • 29 липня 2014
  • 34

За словами Наталі ЛІСНЕВСЬКОЇ, головною проблемою є те, що лікарі не знають як, а іноді і не бажають брати на себе відповідальність за призначення цієї категорії ліків.

Сьогодні, 29 липня 2014 року, відбулась відео-конференція за участі заступника Міністра охорони здоров’я України Наталі ЛІСНЕВСЬКОЇ. Темою відео-конференції стала організація належного забезпечення пацієнтів наркотичними засобами, психотропними речовинами та прекурсорами, зокрема опіоїдними анальгетиками.

За словами Наталі ЛІСНЕВСЬКОЇ, головною проблемою є те, що лікарі не знають як, а іноді і не бажають брати на себе відповідальність за призначення цієї категорії ліків. З іншого боку — проблемою є небажання аптечних закладів отримувати відповідну ліцензію на провадження такої діяльності.

Було обговорено проблемні питання обігу наркотичних, психотропних лікарських засобів та прекурсорів в медичних закладах, правила виписування рецептів та відпуску з аптечних закладів підконтрольних лікарських засобів, а також методичні рекомендації по виписуванню рецептів на опіоїдні анальгетики.

Крім того, фахівці виступили з доповідями про процедуру отримання відповідної ліцензії на провадження діяльності, пов’язаної з обігом наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів, а також вимоги до облаштування приміщення та їх зберігання.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх професійних подій!

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно