Колективний договір у бюджетній установі

126

Запитання

Чи обов’язково укладати колективний договір у бюджетній установі?

Відповідь

Так, колективний договір укладають на підприємствах, в установах, організаціях незалежно від форм власності і господарювання, які використовують найману працю і мають права юридичної особи (відповідно до ст. 2 Закону України «Про колективні договори і угоди» від 01.07.1993 № 3356-XII та ст. 11 Кодексу законів про працю України від 10.12.1971).

Також необхідність укладати колективний договір передбачена, зокрема, такими нормативно-правовими актами:

Господарський кодекс України від 16.01.2003 № 436-IV;
Податковий кодекс України від 02.12.2010 № 2755-VI;
Закон України «Про оплату праці» від 24.03.1995 № 108/95-ВР;
Закон України «Про відпустки» від 15.11.1996 № 504/96-ВР;
Закон України «Про охорону праці» від 14.10.1992 № 2694-XII.

Актуальне в журналі «Управління закладом охорони здоров'я»:

Укладаємо колективний договір: крок за кроком

Колективний договір є універсальною формою врегулювання відносин між сторонами незалежно від виду господарювання, організаційно-правової форми та форми власності закладу охорони здоров’я. Тому знати, як правильно укласти колективний договір, — обов’язок кожного керівника. Скористайтеся порадами експерта, щоб створити колективний договір для свого закладу



Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Новий номер УЗОЗ»

Електронна книга «Нові протоколи медичної сестри: аналізуємо проект»

для передплатників е-журналу «Довідник головної медичної сестри»

Читати книгу

Спробуйте безплатно

Безплатний презентаційний номер е-журналу «Довідник головної медичної сестри» — чудова можливість ознайомитися з ним та оцінити корисність публікацій.




© Медична справа, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу.

Журнал «Управління закладом охорони здоров’я», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №11426-299Р від 11.07.2006.

Журнал «Довідник головної медичної сестри», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №18737-7537Р від 14.02.2012.


 


  • Ми в соцмережах

Вітаємо на порталі! І даруємо санбюлетені

Зареєструйтеся — і гайда до розділу «Санбюлетені»:

• Ризики в роботі медичної сестри — вірусний гепатит В

• Перша допомога у випадку контакту із джерелом потенційного інфікування ВІЛ

Скачуйте безплатно
розміщуйте на інфостендах медичного закладу

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І користуйтеся матеріалами порталу «Медична справа»!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль