text
Медична справа

Чи зараховується до стажу робота в приватній клініці?

  • 28 листопада 2016
  • 1483

Запитання

Чи зараховується до стажу медичної роботи для набуття права на пенсію за вислугу років період роботи в приватному медичному закладі?

Відповідь

Так, зараховується.

Статтею 55 Закону України «Про пенсійне забезпечення» від 05.11.1991 № 1788-XII передбачено право медичних працівників на пенсію за вислугу років за роботу в закладах охорони здоров’я.

Як установлює стаття 56 цього Закону, до стажу роботи зараховується робота, що виконується на підставі трудового договору в установах, організаціях, незалежно від використовуваних форм власності та господарювання.

Тож для набуття права на пенсію за вислугу років не важливо, в яких в закладах охорони здоров’я — державної, комунальної чи приватної форми власності — працював медичний працівник. Головне, аби приватний медичний заклад  був акредитованим та мав ліцензію на провадження медичної діяльності.

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах

Зареєструйтеся — і двері для Вас відчинені!

Отримуйте лише фахову інформацію: 
  • скачуйте зразки документів безплатно
  • користуйтеся нормативно-правовою базою
  • дізнавайтеся новини галузі охорони здоров’я

 

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І читатиму далі
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль