З питань передплати телефонуйте 0 800 212 012 (усі дзвінки безплатні)

Активуйте подарунковий доступ >

Медична справа

Транспортування наркотичних лікарських засобів - окремий вид господарської діяльності?

  • 10 листопада 2017
  • 28

Запитання

Що робити у разі необхідності змінити види господарської діяльності. Наприклад, у ліцензії зазначено, що заклад здійснює такі види господарської діяльності: зберігання, використання наркотичних засобів. При цьому компанія, яка забезпечувала перевезення наркотичних засобів, із певних причин відмовилася обслуговувати заклад (збанкрутувала тощо).

Відповідь

Іноді керівники намагаються самотужки розв’язати таку ситуацію, тобто забезпечують транспортування та перевезення підконтрольних речовин на санітарному автотранспорті закладу. Проте це окремий вид господарської діяльності, на який необхідно отримати ліцензію.

Основні етапи створення нового медзакладу — надавача первинної медичної допомоги

Практичні поради
Павло Брагінський,юридичний радник Проекту з підтримки реформи ПМД
Новий заклад має бути доцільним та відповідати інтересам громади, а громада повинна мати можливість фінансово забезпечити створення закладу, який буде надавати ПМД на належному рівні. Тобто для створення власного закладу ПМД, потрібно розуміти, яким він буде.

У разі наміру ліцензіата розширити провадження виду господарської діяльності (наприклад перевезенням), що підлягає ліцензуванню, він додатково подає до органу ліцензування заяву про розширення провадження такого виду господарської діяльності. В ній ліцензіат зазначає вид господарської діяльності, до якого він має намір розширити свою діяльність.

Транспортування наркотичних лікарських засобів - окремий вид господарської діяльності?Читайте: Охрана труда в медицине: инструктажи"

Заява про розширення провадження виду господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню, вважається заявою про отримання ліцензії в частині, на яку ліцензіат має намір розширити свою діяльність, та розглядається органом ліцензування за аналогією з порядком розгляду заяви про отримання ліцензії.

Плата за надання ліцензії в частині, на яку ліцензіат має намір розширити свою діяльність, справляється як за отримання нової ліцензії.

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно