text
Медична справа

Підсумований облік робочого часу медпрацівників — доплати

  • 20 грудня 2017
  • 79

Запитання

Обліковий період за підсумованого обліку робочого часу — квартал. За перший місяць працівник виконав місячну норму праці, та його зарплата за цю норму — нижча від мінімальної. Чи потрібно доплачувати до рівня мінімальної зарплати щомісяця одночасно з виплатою заробітної плати?

Відповідь

Мінімальна заробітна плата з 1 січня 2017 року становить 3200 грн (ст. 8 Закону України «Про Державний бюджет України на 2017 рік» від 21.12.2016 № 1801-VIII).

Розмір посадового окладу (тарифної ставки) працівника I тарифного розряду уряд встановив на рівні прожиткового мінімуму для працездатних осіб на 1 січня календарного року (постанова КМУ «Про оплату праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери» від 28.12.2016 № 1037). Тобто з 01.01.2017 розмір посадового окладу (тарифної ставки) працівника I тарифного розряду становить 1600 грн. Щоб визначити посадові оклади решти працівників, 1600 грн множимо на відповідний тарифний коефіцієнт.

Підсумований облік робочого часу медпрацівників — доплатиЧитайте: "Ответственность медицинских работников: виды, причины наступления"

Якщо нарахована зарплата працівника, який виконав місячну норму праці, нижча за встановлений мінімум, йому необхідно доплачувати до рівня мінімальної заробітної плати щомісяця одночасно з виплатою заробітної плати.

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно