text
Медична справа

Оформлення заяви на отримання наркотичних лікарських засобів

  • 27 грудня 2017
  • 205

Запитання

Чи потрібно піклувальнику хронічно хворої особи оформлювати заяву на отримання наркотичних лікарських засобів при отриманні цих засобів через аптеку за рецептурним бланком форми № 3?

Відповідь

Ні, не потрібно. Пояснимо, чому.

Щоб отримати препарати наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів для використання в умовах створеного стаціонару вдома хворий самостійно або особа, яка за ним доглядає (член сім’ї, опікун або піклувальник), подає заяву на ім’я керівника лікувально-профілактичного закладу лише в тому випадку, якщо отримує наркотичні (психотропні) лікарські засоби у цьому лікувально-профілактичному закладі. В інших випадках заповнювати заяву не потрібно.

Заява про отримання наркотичних засобів, психотропних речовин та/або прекурсорів і виконання призначень лікаря наведена в додатку 3 до Порядку придбання, перевезення, зберігання, відпуску, використання та знищення наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів у закладах охорони здоров’я, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13.05.2013 № 333.

Однак при отриманні наркотичних засобів як через аптеку, так і в закладі охорони здоров’я необхідно подавати інформаційний лист.

Оформлення заяви на отримання наркотичних лікарських засобівЧитайте: "Чергування медпрацівників: основні правила складання графіка"

Інформаційний лист для хворого або особи, яка за ним доглядає (члена сім’ї, опікуна або піклувальника), про правила поводження з препаратами наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, недопущення їх використання не за медичним призначенням затверджений наказом Міністерства охорони здоров’я України «Про деякі питання придбання, перевезення, зберігання, відпуску, використання та знищення наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів у закладах охорони здоров’я» від 07.08.2015 № 494.

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах

Зареєструйтеся — і двері для Вас відчинені!

Отримуйте лише фахову інформацію: 
  • скачуйте зразки документів безплатно
  • користуйтеся нормативно-правовою базою
  • дізнавайтеся новини галузі охорони здоров’я

 

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І читатиму далі
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль