Посадовий оклад медичної сестри: нарахування після підвищення категорії

210

Запитання

Після проходження атестації медичній сестрі підвищили кваліфікаційну категорію та через місяць видали нове посвідчення, яке одразу ж було передано до відділу кадрів закладу охорони здоров’я. З якої дати має здійснюватися виплата заробітної плати з урахуванням підвищення посадового окладу за наявну кваліфікаційну категорію — з дати отримання відділом кадрів посвідчення, дати прийняття рішення атестаційною комісією чи з дати затвердження рішення атестаційної комісії наказом керівника?

Відповідь

Питання проведення атестації медичних сестер врегульовано Положенням про атестацію молодших спеціалістів з медичною освітою, затвердженим наказом Міністерства охорони здоров’я України «Про атестацію молодших спеціалістів з медичною освітою» від 23.11.2007 № 742 (далі — Положення № 742). Результати атестації доводяться до відома осіб, що атестуються, одразу після закінчення засідання атестаційної комісії (п. 1.20 Положення № 742), а протокол з рішенням атестаційної комісії затверджується наказом керівника органу (закладу) охорони здоров’я, при якому вона створена, у десятиденний строк з дня засідання комісії (п. 1.23 Положення № 742).

Відповідно до підпункту 6 підпункту 2.4.1 розділу 2 Умов оплати праці працівників закладів охорони здоров’я та установ соціального захисту населення, затверджених спільним наказом Міністерства праці та соціальної політики України і Міністерства охорони здоров’я України від 05.10.2005 № 308/519, виплата заробітної плати з урахуванням підвищення посадового окладу за наявності кваліфікаційної категорії проводиться працівникам протягом п’яти років з дня затвердження наказом органу (закладу) охорони здоров’я рішення атестаційної комісії про присвоєння (підтвердження) категорії.

Отже, бухгалтерією закладу охорони здоров’я має бути здійснено перерахунок заробітної плати та враховано підвищення посадового окладу медичної сестри за кваліфікаційну категорію з дня затвердження рішення атестаційної комісії.Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Новий номер УЗОЗ»

Електронна книга «Нові протоколи медичної сестри: аналізуємо проект»

для передплатників е-журналу «Довідник головної медичної сестри»

Читати книгу

Спробуйте безплатно

Безплатний презентаційний номер е-журналу «Довідник головної медичної сестри» — чудова можливість ознайомитися з ним та оцінити корисність публікацій.
© Медична справа, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу.

Журнал «Управління закладом охорони здоров’я», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №11426-299Р від 11.07.2006.

Журнал «Довідник головної медичної сестри», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №18737-7537Р від 14.02.2012.


 


  • Ми в соцмережах

Вітаємо на порталі! І даруємо санбюлетені

Зареєструйтеся — і гайда до розділу «Санбюлетені»:

• Ризики в роботі медичної сестри — вірусний гепатит В

• Перша допомога у випадку контакту із джерелом потенційного інфікування ВІЛ

Скачуйте безплатно
розміщуйте на інфостендах медичного закладу

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І користуйтеся матеріалами порталу «Медична справа»!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль