text
Медична справа

Голова лікарсько-консультативної комісії

  • 22 січня 2018
  • 183

Запитання

Головою лікарсько-консультативної комісії може бути лише заступник головного лікаря з експертизи тимчасової непрацездатності?

Відповідь

Ні, головою лікарсько-консультативної комісії може бути заступник головного лікаря з експертизи тимчасової непрацездатності (відповідальна особа з експертизи тимчасової непрацездатності з числа заступників головного лікаря) або безпосередньо керівник закладу (згідно з п. 5.4.7 та 5.4.17 Положення № 189).

Персональний склад та порядок роботи лікарсько-консультативної комісії затверджують наказом керівника закладу охорони здоров’я (відповідно до п. 3.3 Положення № 189).

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно