text
Медична справа

Назва медзакладу у листку непрацездатності

  • 22 січня 2018
  • 172

Запитання

Чи можна при заповненні бланка листка непрацездатності вказувати скорочену назву лікувального закладу, якщо її у такій формі вказано в уставі (наприклад КЗ ЦПМСД)?

Відповідь

Назву і місцерозташування закладу охорони здоров’я у листку непрацездатності зазначають повністю (відповідно до п. 3.1 Інструкції № 532). Однак назву підприємства, установи, організації можна зазначити скорочено згідно із локальними нормативними документами. У такому випадку лікувальний заклад має бути готовим пояснювати комісіям із соціального страхування підприємств, чому назву вказали саме у такій формі.

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно