З питань передплати телефонуйте 0 800 212 012 (усі дзвінки безплатні)

Активуйте подарунковий доступ >

Медична справа

Тривалість робочого дня за сумісництвом

  • 23 січня 2018
  • 123

Запитання

Особа працює завідувачем структурного підрозділу протитуберкульозного диспансеру на 1,0 ставку і поєднує 0,5 ставки асистента на кафедрі медичного університету (педагогічна робота, але не з погодинною оплатою). Чи може вона поєднувати 0,25 ставки в стаціонарі з роботою в нічний час і вихідні дні?

Відповідь

Тривалість роботи за сумісництвом не може перевищувати чотирьох годин на день і повного робочого дня у вихідний день. Загальна тривалість роботи за сумісництвом протягом місяця не має перевищувати половини місячної норми робочого часу (п. 2 постанови Кабінету Міністрів України від 03.04.1993 № 245 «Про роботу за сумісництвом працівників державних підприємств, установ і організацій»).

Тривалість робочого дня за сумісництвомЧитайте: "Електронний облік лікарських засобів та медичних виробів: приклад локального наказу"

Тому завідувач структурного підрозділу не може працювати за декількома місцями роботи за сумісництвом більше ніж на 0,5 ставки, якщо норма тривалості роботи за сумісництвом перевищуватиме половину місячної норми робочого часу.

Основні етапи створення нового медзакладу — надавача первинної медичної допомоги

Практичні поради
Павло Брагінський,юридичний радник Проекту з підтримки реформи ПМД
Новий заклад має бути доцільним та відповідати інтересам громади, а громада повинна мати можливість фінансово забезпечити створення закладу, який буде надавати ПМД на належному рівні. Тобто для створення власного закладу ПМД, потрібно розуміти, яким він буде.

Рішення: виконання робіт, що не є сумісництвом та затверджені у переліку до Положення про умови роботи за сумісництвом працівників державних підприємств, установ і організацій, затвердженого спільним наказом Міністерства праці України, Міністерства юстиції України, Міністерства фінансів України від 28.06.1993 № 43.

Зокрема, йдеться про виконання обов'язків медичного консультанта установ охорони здоров'я обсягом не більш як 12 годин на місяць з разовою оплатою праці.

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно