text
Медична справа

Заміна деззасобів у закладі охорони здоров’я

  • 5 лютого 2018
  • 357

Запитання

Як часто відповідно до вимог нормативних документів проводити заміну деззасобів у закладі охорони здоров’я?

Відповідь

Відповідно до вимог пункту 12.3 Інструкції "Про організацію контролю та профілактики післяопераційних гнійно-запальних інфекцій, спричинених мікроорганізмами, резистентними до дії антимікробних препаратів", затверджену наказом МОЗ № 236 у разі виділення полірезистентного госпітального штаму з поверхонь епідемічно значимих об’єктів внутрішнього середовища закладу вивчається його стійкість до дезінфікуючих засобів, які використовують у стаціонарі, з метою корекції дезінфекційних заходів.

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно