text
Медична справа

Який режим вказати у лікарняному, якщо хворий лікувався у денному стаціонарі?

  • 23 березня 2018
  • 520

Запитання

Який режим потрібно вказувати у розділі «Режим:», якщо хворого лікують в умовах денного стаціонару: «амбулаторний», «стаціонарний», чи «денний стаціонар»?

Відповідь

У такому випадку режим лікування визначають як «амбулаторний». Оскільки пацієнт не перебуває у закладі цілодобово, як при стаціонарному режимі лікування, а відвідує лікувальний заклад щодня або у визначені дати для огляду лікарем та виконання лікарських призначень, які неможливо виконати вдома.

Які доходи КНП потрібно відображати у фінансовому плані

 Які доходи КНП потрібно відображати у фінансовому плані
Алла ХУДЯКОВАголовний редактор системи «Expertus: Медзаклад»
Комунальне некомерційне підприємство планує протягом року отримати доходи, тому числі: кошти, отримані від НСЗУ згідно укладених договорів; субвенції з місцевих бюджетів згідно затвердженої програми фінансової підтримки; кошти від надання платних медичних послуг, від надання майна в оренду майна, від реалізації активів; благодійну та гуманітарну допомогу. Чи потрібно такі доходи відображати у фінансовому плані? Яким чином це зробити?

Якщо виконання лікарських призначень та огляд лікаря здійснюють вдома, то режим лікування можна визначити як «домашній» або «постільний». Тобто режим лікування визначають залежно від тактики лікування та установчих документів, що регулюють діяльність денного стаціонару лікувального закладу.

Який режим вказати у лікарняному, якщо хворий лікувався у денному стаціонарі?Читайте: "Обережно — ВІЛ: Які інфекції можуть передаватися під час виконання маніпуляцій?

У листку непрацездатності у графі «Режим:» обов’язково вказують режим, який призначають хворому: стаціонарний, амбулаторний, постільний, домашній, санаторний, вільний тощо (відповідно до п. 3.4 Інструкції № 532). Режим «денний стаціонар» не передбачений чинною інструкцією.

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно