Від лікаря до молодшого спеціаліста з медичною освітою: коли таке можливо?

7

Запитання

За яких умов лікаря можна перевести на посаду лікаря-стажиста чи взагалі молодшого спеціаліста з медичною освітою?

Відповідь

Лікаря призначають на посаду лікаря-стажиста з певної спеціальності, якщо він:

  • протягом року після закінчення п’ятирічного терміну від моменту попередньої атестації на присвоєння (підтвердження) атестаційної категорії не виявив бажання атестуватися й не подав документів на чергову атестацію (крім випадків, передбачених п. 2 розд. ІV Положення № 359);
  • отримав відмову атестаційної комісії у присвоєнні (підтвердженні) другої кваліфікаційної категорії;

Лікарі, яким атестаційна комісія відмовила в присвоєнні (підтвердженні) другої кваліфікаційної категорії можуть пройти атестацію на особливих умовах.

Від лікаря до молодшого спеціаліста з медичною освітою: коли таке можливо?Читайте: "Атестація лікарів: законодавство, підготовка"

У разі відмови від стажування (спеціалізації) лікаря-стажиста можуть перевести (за його згодою та згідно з вимогами Переліку № 195) на посаду молодшого спеціаліста з медичною освітою.
Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією
Спробуйте безплатно

Читайте безплатний презентаційний номер е-журналу «Управління закладом охорони здоров’я». Ознайомтеся із функціоналом і сервісами. Оцініть переваги е-журналу в дії!

Спробуйте безплатно

Безплатний презентаційний номер е-журналу «Довідник головної медичної сестри» — чудова можливість ознайомитися з ним та оцінити корисність публікацій.

Книжкова полиця
«Новий номер УЗОЗ»

Електронна книга «ЗБІРНИК посадових інструкцій лікарів та керівників ЛПЗ»

для передплатників е-журналу «Управління закладом охорони здоров'я»

Читати книгу




© Медична справа, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу.

Журнал «Управління закладом охорони здоров’я», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №11426-299Р від 11.07.2006.

Журнал «Довідник головної медичної сестри», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №18737-7537Р від 14.02.2012.


 


  • Ми в соцмережах

Спочатку завжди...

А потім уже:
  • дочитуйте статтю
  • скачуйте зразки документів
  • користуйтеся нормативкою
  • дізнавайтеся новини

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І читатиму далі
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль