text
Медична справа

Працівник звільняється за переведенням на інше підприємство. Як перераховувати компенсацію?

  • 18 травня 2018
  • 23

Запитання

Працівник звільняється за переведенням на інше підприємство. Чи обов’язково перераховувати компенсацію на рахунок нового роботодавця?

Відповідь

Ні, лише на бажання працівника.

Працівник бажає, щоб компенсацію перерахували на нове місце роботи. Роботодавець перераховує грошову компенсацію за невикористані працівником дні щорічних відпусток на рахунок нового роботодавця за заявою працівника (ч. 3 ст. 24 Закону № 504). У заяві працівник вказує назву та банківські реквізити підприємства, до якого переводиться.

Ключове слово у цій тезі — «щорічних». Можна перерахувати кошти лише за щорічні відпустки. Передбачена статтею 19 Закону № 504 відпустка працівникам, які мають дітей, належить до іншого виду відпусток — соціальних (ст. 4 Закону № 504). Тому кошти за невикористану відпустку працівникам, які мають дітей, повинен виплатити нинішній роботодавець.

Працівник звільняється за переведенням на інше підприємство. Як перераховувати компенсацію?Читайте: Захист репутації лікаря: неправдива інформація в інтернеті

Перерахована компенсація для працівника — можливість збільшити стаж, що дає право на щорічні основну та додаткові відпустки на новому місці роботи. Новий роботодавець зарахує до стажу час, за який працівник не використав відпустки на попередній роботі (ч. 3 ст. 9 Закону № 504).

Працівник не забажав перерахунку компенсації. Роботодавець нараховує та виплачує компенсацію за всі невикористані дні щорічної відпустки, а також додаткові відпустки працівникам, які мають дітей.

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах

Зареєструйтеся — і двері для Вас відчинені!

Отримуйте лише фахову інформацію: 
  • скачуйте зразки документів безплатно
  • користуйтеся нормативно-правовою базою
  • дізнавайтеся новини галузі охорони здоров’я

 

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І читатиму далі
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль