text
Медична справа

Чи обов’язковий до виконання наказ № 635

  • 11 липня 2018
  • 303

Запитання

Наказ № 635 — це обов’язковий до виконання наказ чи просто методичні рекомендації?

Відповідь

Це наказ, який затверджує методичні рекомендації. Оскільки накази МОЗ обов’язково мають виконувати у закладах охорони здоров’я, то методичні рекомендації мають таку ж юридичну силу.

Проте,керівник закладу охорони здоров’я розпорядчим документом визначає Порядок приймання, зберігання, відпуску (переміщення), списання використаних лікарських засобів та медичних виробів (далі — локальний Порядок) з урахуванням особливостей господарської діяльності закладу охорони здоров’я згідно з п. 6 загальних положень Методичних рекомендацій з метою організації складського (внутрішнього) та бухгалтерського обліку.

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно