text
Медична справа

Зберігання простерилізованих медичних інструментів

  • 10 квітня 2017
  • 370

Запитання

Чи стосується правило щодо зберігання простерилізованих медичних виробів не довше 6-ти годин, якщо предмети знаходяться в стерилізаційних шафах з ультрафіолетовими лампами?

Відповідь

Згідно з підпунктом 5 пункту 7 розділу ІІІ «Стерилізація, методи здійснення, контроль ефективності» наказу МОЗ України від 11.09.2014 № 552, якщо медичні вироби зберігаються в камерах для зберігання простерилізованих виробів, які облаштовані бактерицидними лампами, то умови і тривалість зберігання визначаються інструкцією з експлуатації цієї камери. Не можуть зберігатися довше 6-ти годин простерилізовані вироби, які просто лежать на стерильних столах під простирадлами. 

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах

Зареєструйтеся — і двері для Вас відчинені!

Отримуйте лише фахову інформацію: 
  • скачуйте зразки документів безплатно
  • користуйтеся нормативно-правовою базою
  • дізнавайтеся новини галузі охорони здоров’я

 

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І читатиму далі
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль