text
Медична справа

Зарплата лікаря, якому не підтвердили кваліфікаційну категорію

  • 19 липня 2018
  • 51

Запитання

Атестаційна комісія відмовила лікарю в підтвердженні кваліфікаційної категорії. Як така ситуація вплине на рівень його заробітної платні?

Відповідь

Лікарі, котрим атестаційна комісія відмовила в присвоєнні (підтвердженні) іншої кваліфікаційної категорії, повинні пройти атестацію на підтвердження звання «лікаря-спеціаліста» (п. 1.10 Положення № 359 й п. 5.11.7 Положення про спеціалізацію (інтернатуру) випускників вищих медичних і фармацевтичних закладів освіти ІІІ-ІV рівнів акредитації, медичних факультетів університетів, затвердженого наказом МОЗ України № 291 від 19.09.1996 року).

Які доходи КНП потрібно відображати у фінансовому плані

 Які доходи КНП потрібно відображати у фінансовому плані
Алла ХУДЯКОВАголовний редактор системи «Expertus: Медзаклад»
Комунальне некомерційне підприємство планує протягом року отримати доходи, тому числі: кошти, отримані від НСЗУ згідно укладених договорів; субвенції з місцевих бюджетів згідно затвердженої програми фінансової підтримки; кошти від надання платних медичних послуг, від надання майна в оренду майна, від реалізації активів; благодійну та гуманітарну допомогу. Чи потрібно такі доходи відображати у фінансовому плані? Яким чином це зробити?

Звичайно, перед атестацією лікарів необхідно пройти стажування. Порядок проходження стажування прописаний Положенням про порядок направлення на стажування лікарів, які не працювали за спеціальністю понад три роки, і про порядок їх наступного допуску до лікарської діяльності, затвердженим наказом МОЗ України № 48 від 17.03.1993 року.

Зарплата лікаря, якому не підтвердили кваліфікаційну категоріюЧитайте: "Форма № 074/о — новый Журнал регистрации амбулаторных пациентов

Зверніть увагу: Фахівця, якому атестаційна комісія при визначенні знань та практичних навичок відмовила у присвоєнні (підтвердженні) звання лікаря-спеціаліста за конкретною лікарською спеціальністю, можна прийняти на роботу на посаду середнього медичного працівника (п. 2.9 Положення № 359). Щоправда, зробити це можна лише за згодою самого працівника.

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно