З питань передплати телефонуйте 0 800 212 012 (усі дзвінки безплатні)

Активуйте подарунковий доступ >

Медична справа

Локальна форма згоди на медичне втручання

  • 20 липня 2018
  • 90

Запитання

Чи можна застосовувати лише локальну форму згоди на медичне втручання?

Відповідь

Бланк форми 003-6/о затверджено наказом МОЗ «Про затвердження форм первинної облікової документації та інструкцій щодо їх заповнення, що використовуються у закладах охорони здоров’я незалежно від форм власності та підпорядкування» від 14.02.2012 № 110, а отже, змінювати його форму вкрай не бажано.

Однак заклад охорони здоров’я може розробити власний бланк для його одночасного застосування із формою 003-6/о (законодавством зміст такого власного бланку не врегульовано), у якому детально, з урахуванням особливостей окремих форм медичного втручання, викласти таку інформовану згоду.

Як забезпечити працівників засобами індивідуального захисту: нові вимоги

Практичні поради
Анжела Мартинюк,завідувач відділу охорони праці Київської міської профспілки працівників охорони здоров’я
Що робити, якщо ви закупили не всі засоби індивідуального захисту медпрацівників і не врахували зміни законодавства? У статті розповідаємо, якими засобами індивідуального захисту ви зобов’язаний забезпечити медсестер відповідно до нових вимог Мінсоцполітики.

Затверджувати форму локального бланка має керівник юридичної особи (генеральний директор, директор, головний лікар) відповідно до розподілу посадових обов’язків у статутних документах закладу та у положенні про заклад охорони здоров’я.

Локальна форма згоди на медичне втручанняЧитайте: "Як ознайомити новоприйнятого медпрацівника з локальною документацією?"

Зауважимо, що прес-служба МОЗ 03.05.2017 оприлюднила на сайті МОЗ роз’яснення, за змістом яких затвердження форм первинної облікової документації та інструкцій щодо їх заповнення передбачає встановлення вимог щодо найменування пунктів та їх черговості на бланку, а не вимог до макету відповідного бланку. МОЗ України не заперечує проти виготовлення, замовлення виготовлення бланків форм первинної облікової документації структурними підрозділами з питань охорони здоров’я обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій та/або закладами охорони здоров’я за макетами та форматом, які є зручними в користуванні для лікарів та пацієнтів. Розмір та кількість полів для заповнення та сторінок можуть бути змінені, виходячи з необхідності внесення певного обсягу інформації.

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно