text
Медична справа

Робота за сумісництвом головної медсестри

  • 3 травня 2017
  • 394

Запитання

Чи може головна медична сестра суміщати 0,5 посади старшої медичної сестри, якщо старша медсестра перебуває на курсах удосконалення?

Відповідь

На провадження наукової, викладацької, медичної і творчої діяльності заборона щодо роботи за сумісництвом керівникам медзакладів* не поширюється, а робота старшої медичної сестри – медична діяльність.  Тому головна медична сестра може замінювати старшу, поки старша медсестра знаходиться на курсах удосконалення. Але треба брати до уваги і причини відсутності старшої медичної сестри. Так, працівник, який перебуває на курсах удосконалення, – у відрядженні, а не звільнений, на лікарняному чи у відпустці. У цій ситуації обов'язки тимчасово відсутнього працівника покладають на іншого.

Працівник, який тимчасово виконує обов'язки іншої особи, має право на доплату розміром до 50% посадового окладу за основною посадою.** Проте доплату не встановлюють керівникам закладів, їхнім заступникам, керівникам структурних підрозділів та їхнім заступникам.

Законодавство:

*п. 4 Положення про умови роботи за сумісництвом працівників державних підприємств, установ, організацій, затвердженого спільним наказом Міністерства праці України, Міністерства юстиції України, Міністерства фінансів України від 28.06.1993 № 43

**р. 3 Умов оплати праці працівників закладів охорони здоров'я та установ соціального захисту населення, затверджених наказом Міністерства праці та соціальної політики України та Міністерства охорони здоров'я України від 05.10.2005 № 308/519

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах

Зареєструйтеся — і двері для Вас відчинені!

Отримуйте лише фахову інформацію: 
  • скачуйте зразки документів безплатно
  • користуйтеся нормативно-правовою базою
  • дізнавайтеся новини галузі охорони здоров’я

 

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І читатиму далі
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль