Робота за сумісництвом керівника структурного підрозділу медичного закладу

23

Запитання

Чи можна поєднувати роботу керівника структурного підрозділу медичного закладу з викладацькою діяльністю на кафедрі університету та роботою на 0,25 посади в стаціонарі?

Відповідь

Основний документ, на який можна орієнтуватись в цьому випадку - постанова Кабінету Міністрів України № 245 «Про роботу за сумісництвом працівників державних підприємств, установ і організацій», прийнята 03 квітня 1993 року. Пункт 2 цієї Постанови стверджує, що час роботи за сумісництвом щоденно не може тривати довше 4 годин та повного робочого дня у вихідний день. Протягом місяця норма робочого часу для сумісників не має бути більшою від 50% норми за основною роботою.

Таким чином, загальна тривалість часу роботи за сумісництвом для керівника структурного підрозділу медичного закладу на усіх займаних посадах не повинна бути більшою, ніж половина тривалості його робочого часу за основним місцем роботи.

Якщо робота за сумісництвом на якійсь посаді не передбачає погодинну оплату праці, слід звернутись до положень спільного наказу Міністерства праці України, Міністерства юстиції України, Міністерства фінансів України від 28.06.1993 № 43. В ньому прописані, крім іншого, і умови виконання обов’язків медичного консультанта, що триває до 12 годин на місяць та оплачується погодинно.  



Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Новий номер УЗОЗ»

Електронна книга «Нові протоколи медичної сестри: аналізуємо проект»

для передплатників е-журналу «Довідник головної медичної сестри»

Читати книгу

Спробуйте безплатно

Безплатний презентаційний номер е-журналу «Довідник головної медичної сестри» — чудова можливість ознайомитися з ним та оцінити корисність публікацій.




© Медична справа, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу.

Журнал «Управління закладом охорони здоров’я», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №11426-299Р від 11.07.2006.

Журнал «Довідник головної медичної сестри», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №18737-7537Р від 14.02.2012.


 


  • Ми в соцмережах

Вітаємо на порталі! І даруємо санбюлетені

Зареєструйтеся — і гайда до розділу «Санбюлетені»:

• Ризики в роботі медичної сестри — вірусний гепатит В

• Перша допомога у випадку контакту із джерелом потенційного інфікування ВІЛ

Скачуйте безплатно
розміщуйте на інфостендах медичного закладу

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І користуйтеся матеріалами порталу «Медична справа»!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль