З питань передплати телефонуйте 0 800 212 012 (усі дзвінки безплатні)

Активуйте подарунковий доступ >

Медична справа

Отримання бланків листків непрацездатності приватними закладами охорони здоров’я

  • 30 червня 2017
  • 24

Запитання

До кого має звернутися керівництво приватного закладу, щоб отримати бланки листків непрацездатності, і чи є ця процедура безкоштовною?

Відповідь

Міністерство охорони здоров’я України розглянуло звернення головного редактора журналу «Довідник головної медичної сестри» щодо отримання бланків листків непрацездатності (далі — Бланки) для приватних закладів охорони здоров’я і повідомляє:

Бланки закуповуються Міністерством охорони здоров’я України за рахунок коштів централізованого бюджету один раз на рік для усіх регіонів України відповідно до заявок структурних підрозділів з питань охорони здоров’я обласних та Київської міської державних адміністрацій на підставі законодавства про тендерні закупівлі.

Отримання бланків листків непрацездатності приватними закладами охорони здоров’яЧитайте: "Відпустки медичних працівників – складаємо графік"

 

Заклади охорони здоров’я приватної форми власності мають направити у обласні структурні підрозділи з питань охорони здоров’я, а також до Департаменту охорони здоров’я виконавчого органу Київської міської ради (КМДА) річну потребу у Бланках, які у свою чергу після формування заявки направляють її у Міністерство охорони здоров’я України.

Оскільки закупівля Бланків проводиться за рахунок коштів державного бюджету, приватні заклади охорони здоров’я повинні купити замовлені Бланки з Міністерства охорони здоров’я України.

Отримання бланків листків непрацездатності приватними закладами охорони здоров’яЧитайте: "Право пацієнта на відмову від лікування у невідкладних випадках"

 

Механізм закупівлі бланків приватними закладами охорони здоров’я обговорюється Міністерством охорони здоров’я України з Фондом соціального страхування з тимчасової втрати працездатності. Після вироблення такого механізму регіональні структурні підрозділи з питань охорони здоров’я будуть повідомлені.

Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

Щоб полегшити Вашу роботу, підготувала статтю "Медичні огляди медичних працівників: законодавство, періодичність, документація". 

Скачайте зразки документів та читайте, як організувати медогляди працівників Вашого закладу охорони здоров’я. 

Скачати форми 
Головний редактор
Олена Алехно