Отримання бланків листків непрацездатності приватними закладами охорони здоров’я

22

Запитання

До кого має звернутися керівництво приватного закладу, щоб отримати бланки листків непрацездатності, і чи є ця процедура безкоштовною?

Відповідь

Міністерство охорони здоров’я України розглянуло звернення головного редактора журналу «Довідник головної медичної сестри» щодо отримання бланків листків непрацездатності (далі — Бланки) для приватних закладів охорони здоров’я і повідомляє:

Бланки закуповуються Міністерством охорони здоров’я України за рахунок коштів централізованого бюджету один раз на рік для усіх регіонів України відповідно до заявок структурних підрозділів з питань охорони здоров’я обласних та Київської міської державних адміністрацій на підставі законодавства про тендерні закупівлі.

Отримання бланків листків непрацездатності приватними закладами охорони здоров’яЧитайте: "Відпустки медичних працівників – складаємо графік"

 

Заклади охорони здоров’я приватної форми власності мають направити у обласні структурні підрозділи з питань охорони здоров’я, а також до Департаменту охорони здоров’я виконавчого органу Київської міської ради (КМДА) річну потребу у Бланках, які у свою чергу після формування заявки направляють її у Міністерство охорони здоров’я України.

Оскільки закупівля Бланків проводиться за рахунок коштів державного бюджету, приватні заклади охорони здоров’я повинні купити замовлені Бланки з Міністерства охорони здоров’я України.

Отримання бланків листків непрацездатності приватними закладами охорони здоров’яЧитайте: "Право пацієнта на відмову від лікування у невідкладних випадках"

 

Механізм закупівлі бланків приватними закладами охорони здоров’я обговорюється Міністерством охорони здоров’я України з Фондом соціального страхування з тимчасової втрати працездатності. Після вироблення такого механізму регіональні структурні підрозділи з питань охорони здоров’я будуть повідомлені.Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Новий номер УЗОЗ»

Електронна книга «Нові протоколи медичної сестри: аналізуємо проект»

для передплатників е-журналу «Довідник головної медичної сестри»

Читати книгу

Спробуйте безплатно

Безплатний презентаційний номер е-журналу «Довідник головної медичної сестри» — чудова можливість ознайомитися з ним та оцінити корисність публікацій.
© Медична справа, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу.

Журнал «Управління закладом охорони здоров’я», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №11426-299Р від 11.07.2006.

Журнал «Довідник головної медичної сестри», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №18737-7537Р від 14.02.2012.


 


  • Ми в соцмережах

Вітаємо на порталі! І даруємо санбюлетені

Зареєструйтеся — і гайда до розділу «Санбюлетені»:

• Ризики в роботі медичної сестри — вірусний гепатит В

• Перша допомога у випадку контакту із джерелом потенційного інфікування ВІЛ

Скачуйте безплатно
розміщуйте на інфостендах медичного закладу

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І користуйтеся матеріалами порталу «Медична справа»!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль