Умови розгляду анонімних звернень у медичний заклад

70

Запитання

За яких умов анонімні звернення чи повідомлення громадян у медичний заклад підлягають розгляду?

Відповідь

Відповідно до пункту 16 розділу II Порядку розгляду звернень та організації особистого прийому громадян у Державній фіскальній службі України та її територіальних органах, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 02.03.2015 No 271 (далі — Порядок No 271), анонімні звернення розгляду не підлягають, крім анонімних повідомлень про порушення вимог Закону України «Про запобігання корупції» від 14.10.2014 No 1700 VII (далі — Закон No 1700). Після реєстрації такі анонімні звернення доводяться до відома керівників структурних підрозділів (відповідно до їхніх функціональних повноважень) засобами системи автоматизації документообігу. Оригінал або копія анонімного звернення разом із другим примірником роз’яснення підши ваються до справи.

Умови розгляду анонімних звернень у медичний закладЧитайте: "Карта амбулаторного больного: тонкости заполнения формы № 025/о"

Отже, повідомлення про порушення вимог Закону No 1700 може здійснюватися працівниками відповідних органів (зокрема, Державної фіскальної служби) без зазначення авторства (анонімно) — у межах державного захисту осіб, які надають допомогу у запобіганні і протидії корупції (п. 17 р. II Порядку No 271; ст. 53 Закону No 1700).
Анонімне повідомлення про порушення вимог Закону No 1700 підлягає розгляду, якщо наведена в ньому інформація стосується конкретної особи та містить фактичні дані, які можуть бути перевірені (ст. 53 Закону No 1700).

Перевірку здійснюють щонайбільше протягом 15-ти днів від дня отримання повідомлення. Якщо перевірити інформацію, що міститься у повідомленні, у цей строк неможливо, його продовжують до 30 ти днів.
У разі підтвердження викладеної у повідомленні інформації про порушення вимог Закону No 1700 керівник відповідного органу вживає заходів щодо усунення виявленого порушення та його наслідків, притягнення винних осіб до дисциплінарної відповідальності, а за наявності ознак кримінального або адміністративного правопорушення — інформує спеціально уповноважених суб’єктів у сфері протидії корупції.Освітні заходи

Школа

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Новий номер УЗОЗ»

Електронна книга «Нові протоколи медичної сестри: аналізуємо проект»

для передплатників е-журналу «Довідник головної медичної сестри»

Читати книгу

Спробуйте безплатно

Безплатний презентаційний номер е-журналу «Довідник головної медичної сестри» — чудова можливість ознайомитися з ним та оцінити корисність публікацій.
© Медична справа, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу.

Журнал «Управління закладом охорони здоров’я», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №11426-299Р від 11.07.2006.

Журнал «Довідник головної медичної сестри», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації: КВ №18737-7537Р від 14.02.2012.


 


  • Ми в соцмережах

Вітаємо на порталі! І даруємо санбюлетені

Зареєструйтеся — і гайда до розділу «Санбюлетені»:

• Ризики в роботі медичної сестри — вірусний гепатит В

• Перша допомога у випадку контакту із джерелом потенційного інфікування ВІЛ

Скачуйте безплатно
розміщуйте на інфостендах медичного закладу

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І користуйтеся матеріалами порталу «Медична справа»!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль